Palace Yapı Bilişim Sistemleri, 2017 yılından itibaren İnşaat sektöründe faaliyet gösteren alanında uzman mimar ve mühendisler tarafından 2017 yılında Dünyanın başkenti İstanbul’da, “İnsanlara mutluluk veren modern güvenilir yapı projelerini üretmek çalışanları ile birlikte Türkiye’nin kalkınmasına katkı sağlamak” amacıyla kuruldu.
Palace Yapı Bilişim Sistemleri çok boyutlu projeler gerçekleştirir; riskleri iyi yöneterek, ürün ve hizmetlerini taahhüt ettiği kalitede, sürede ve öngörülen bütçede sunma hedeflerini her zaman yakalar. Palace Yapı Bilişim Sistemleri hedeflerini gerçekleştirirken proje ile uygulama arasında estetik tutumu hiçbir zaman göz ardı etmedi.

Palace Yapı, teknik ve sektörel ölçülerin yanı sıra mesleki ve insani değerleri de ölçü alır. Gerçekleştirdiği tüm projelerinin merkezine insan unsurunu koyar. Palace Yapıı projelerini hayata geçirirken bulunduğu bölge ve konumun tarihine, geleneklerine, örf ve âdetlerine, yasalarına ve çevreye saygı duyarak projelerini inşa eder.

2017 Yılında Palace Yapı Bilişim Sistemleri ile yola çıktığımızda ilk önceliğimiz her zaman kalite ve dürüstlük oldu. Bugün sektörünün öncü firmaları haline gelmeyi hedefliyen Palace Yapı Bilişim Sistemleri ülkemize sayısız proje kazandırdı.Tamamladığı bu projeler sayesinde sektörde öncü firmalar arasında yerini almayı hedefledi.
2017 yılından itibaren Palace Yapı Bilişim Sistemleriolarak gerçekleştirdiğimiz  proje toplumda hak ettiği değeri almış, böylelikle Palace Yapı kalitesini Türkiye’nin birçok noktasına taşımıştır.

Palace Yapı Bilişim Sistemleri 2017 yılına kadar inşa etmiş olduğu, Yapıları özel proje ile sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

Gelinen bu noktada firmamız faaliyetlerine; kalite, dürüstlük, insan hayatına önem veren tasarımları ile, taşıdığı misyonu yerine getirmenin mutluluğu ile yoluna devam etmektedir.

Hakkımızda

gallery/01